FACEBOOK  |   YOUTUBE  |   TWITTER  |   MYSPACE
NEWS  ARCHIVE
  31
GRUDZ
2018

SERDECZNOŚCI W NOWYM ROKU 2019

Komentarzy (0)   Dział: Muzyka

Przełom „ Starego Roku” oraz tego „Nowego” skłania nas do refleksji nad tym co się wydarzyło w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy i mobilizuje do przemyśleń na temat planów na rok, który nadchodzi. Niektórzy zarzucali mi, że w tym roku odpuściłem sobie koncerty, a najbardziej ubolewali nad tym, iż nie nagrywałem nowych teledysków i piosenek. Z mojej perspektywy jednak wyglądało to zupełnie inaczej. Koncertowałem i udzielałem się w wielu projektach muzycznych ( nie do końca może wstrzeliwując się w gusta słuchaczy muzyki „lekko-tanecznej) z różnym skutkiem. Rok 2019 to okres, w którym rozmienię „ 40-tkę”. Czy to coś zmieni na mojej drodze artystycznej ? Nie mam pojęcia, jednak życzyłbym sobie oraz WSZYSTKIM, którym moja twórczość artystyczna nie jest obca, aby odnajdywali w sobie pozytywną energię wsłuchując się w wyśpiewane przeze mnie słowa. Na koniec zacytuję już klasyka : „ZAWSZE TO DZIAŁA, NIE ZMIENIAJ SIĘ” – Marcin Siegieńczuk

  24
GRUDZ
2018

Radosnych Świąt

Komentarzy (0)   Dział: Muzyka

Niech nikt o tym nie zapomina, że w ŚWIĘTA najważniejsza jest RODZINA. Życzymy rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Marcin Siegieńczuk z RODZINĄ.

 

  11
PAZ
2018

BIAŁYSTOK NA TAK

Komentarzy (0)   Dział: Muzyka

  09
CZERW
2018

PREMIERA " NA SZCZYT"

Komentarzy (0)   Dział: Muzyka

  27
MAJ
2018

Niebawem PREMIERA " NA SZCZYT"

Komentarzy (0)   Dział: Muzyka

Już na początku czerwca będzie miała miejsce PREMIERA nietuzinkowego utworu Marcina Siegieńczuka. Zaglądajcie na stronę, jeśli jesteście ciekawi szczegółów. Nie przegapcie tego wydarzenia.

TOUR  ALL
LAST VIDEO  ALL
FORUM 
Karol78:
Italo Disco 2018 (2)...
karoles75:
Na szczyt!!! (2)...
Karol78:
TAK SIĘ BAWI SZLACHTA  (2)...
Nati57:
Facebook (1)...
Daras:
Zlot Fanów (13)...
FACEBOOK POLUB FANPAGE
COPYRIGHT BY MARCIN SIEGIENCZUK (c) KOPIOWANIE TREŚCI STRONY ZABRONIONE!    STRONA STWORZONA PRZEZ F&A MEDIA