Autor Wątek: Będziesz moooooooja - NOWOŚĆ  (Przeczytany 3267 razy)

Wrzesień 20, 2015, 07:16:38 pm
Przeczytany 3267 razy

Karol78

• *
  • Information
  • Newbie
Kilka dni temu świat ujrzało najnowsze "dziecię" Marcina. Pozwolę sobie z tej okazji wyrazić opinię odnośnie utworu. Piosenka ma prosty refren, który łatwo zapada w pamięć. Ma to swoje plusy ujemne jak i plusy dodatnie. Na plus wychodzi łatwa przyswajalność - czyli cecha rasowego przeboju, jednak w moim odczuciu (to już do minusów) refren ociera się o trywialność i z jednej strony nie będzie wielkim zaskoczeniem jeżeli zaczniecie refren nucić np. przy sprzątaniu, to jednak podczas przesłuchiwania numeru może pojawić się coś w rodzaju... irytacji ;).
Zwrotki zostały zrobione ciekawie - melodia współgra z dosyć jak na ten rodzaj muzyki wysublimowanym tekstem. Jednocześnie sposób pisania - nie do podrobienia - typowy Siegieńczuk ;). Jest też pewna rzecz - wokal w zwrotkach oraz w "mostku" do ostatniego refrenu momentami zupełnie barwowo nie przypomina Marcina. Panie Marcinie, i jak się pan z tego wytłumaczy (niektórzy na YouTube piszą, że to nie pan wykonywał te fragmenty :D)?

Ogólnie piosenka ma szanse stać się przebojem (aż nadto chwytliwy refren, kontynuacja "letnich" rytmów). Co do teledysku nie wypowiem się - totalnie się nie w moim guście (jedyny teledysk tego typu, który mi się podoba to DJ Wituś - On Zimny 2000). A jakie wy macie zdanie na temat nowej produkcji? Zapraszam do dyskusji :)

A swoją drogą panie Marcinie - wokal w wokalizach na końcu bez obciachu "wtjunowany" ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2015, 07:19:52 pm wysłana przez Karol78 »

Wrzesień 20, 2015, 09:49:41 pm
Odpowiedź #1

pawelmail200

• *
  • Information
  • Newbie
Jak dla mnie ...nie jest to piosenka na poziomie Marcina - który zawsze zawieszał poprzeczkę sobie bardzo wysoko i wyróżniał się z reszty "zespołów" DP ,ale nie mam pretensji... po prostu DP zrobiło się lekkie i im głupszy tekst i melodia tym ma lepsze branie w środowisku tego gatunku muzycznego... Cyt."Taka jakość jaka cena" .

Wrzesień 20, 2015, 10:36:13 pm
Odpowiedź #2

Nati57

• *
  • Information
  • Newbie
Według mnie Marcin dobrze zrobił pisząc taką piosenkę. Pamiętam jak kiedyś w wywiadzie mówił że by chętnie cały czas tworzył piosenki o miłości ale media by tego nie brały pod uwagę bo wiadomo że teraz piosenki im gorsze tym większą robią karierę. Mnie osobiście piosenka ,, Będziesz moja" bardzo się podoba :-)